БЖ — вдумливе lifestyle-видання

Активісти зняли асфальт на парковці, яку облаштували на місці велодоріжки на проспекті Перемоги

Ксенія Коцан 11 травня 2021
11878

10 травня самоорганізовані велосипедисти та місцеві жителі вийшли на акцію щодо зруйнованої велосипедної доріжки та тротуару на проспекті Перемоги, 67, передає спільнота «Київ - Велосипедне Місто».

Під час акції кілька десятків учасників за допомогою будівельного спорядження повиймали бордюри та зняли асфальт з місця новоствореної парковки, де раніше був газон та велосипедна доріжка.

Велодоріжку на проспекті Перемоги зруйнували під час великодніх свят. Тоді в КП ШЕУ Святошинського району зауважили, що жодних дозвільних документів на зазначені будівельні роботи не видавалося, та, попри відповідні заяви до поліції, роботи не припинили.

Фото: «Київ - Велосипедне Місто»