БЖ — вдумливе lifestyle-видання

Антисанітарія та нелегали: кияни просять ліквідувати ринок «Троєщина»

Наталья Максюк 06 липня 2020
974

За три дні петиція зібрала всього 29 підписів із необхідних 10 000.

Читайте також: Книжковий ринок «Петрівка» хочуть знести. Активісти виступили проти

Мешканці Києва просять столичну владу ліквідувати речовий ринок «Троєщина» у Деснянському районі. Відповідна петиція з'явилася 3 липня на сайті мерії.

«З огляду на антисанітарний стан території, а також величезну кількість нелегалів, які торгують товаром, невідомого походження і сумнівної якості, просимо ліквідувати так званий речовий ринок Троєщина, що знаходиться в Деснянському районі Києва», – йдеться у петиції.

За три дні петиція зібрала 29 підписів. Для розгляду петиції владою Києва необхідно зібрати 10 000 підписів протягом 90 днів.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко повідомляв, що на ринку «Троєщина» було зафіксовано спалах коронавірусу.