Поблизу метро «Васильківська» оновили один з провулків: його зробили безпечнішим для пішоходів
У Коломийському провулку поблизу станції метро «Васильківська» провели ремонт, повідомляє «Київавтодор».
Провулок зробили більш безпечним та комфортних для пішоходів: на пішохідних переходах облаштували чотири антикишені, що звужують проїжджу частину, поєднали їх з двома новими підвищеними переходами.
Нагадаємо, що в декількох районах Києва облаштовують кільцеві розв’язки малого радіусу для більш безпечного проїзду на перехрестях.