Відновили електричку з Києва до Ірпеня: вона здійснила перший рейс
7 травня відновили залізничне сполучення Ірпеня із Києвом, повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.
Електричка з Києва прибула в Ірпінь вперше за декілька тижнів, сполучення пустили відновленим після боїв на Київщині мостом через річку Ірпінь.