БЖ — вдумливе lifestyle-видання

Київ під час блекауту на фото Сергія Рістенка

Анна Григораш 25 листопада 2022
4271

Після ракетних атак окупантів 23 листопада Київ пережив перший блекаут. Зникли світло, вода і опалення, ДСНС почали розгортати Пункти незламності.

Ось тут ми писали, де можна зігрітися і підзарядити телефон у Києві.

Київ без світла цими днями зафіксував фотограф Сергій Рістенко.

Фото: Serhiy Ristenko