У Києві на території колишньої стрічкоткацької фабрики відбувся 12-й фестиваль незалежної музики «Стрічка». Спеціально для БЖ фотографка Анастасія Єрмолаєва зробила світлини відвідувачів, які прийшли на вечірку соло.
Протягом вікенду 16-17 травня локація на Нижньоюрківській трансформувалася у мультижанровий майданчик. Організатори розділили простір на сім окремих сцен, де виступили понад 50 артистів.
Цьогорічна «Стрічка» стала для команди спробою зібрати докупи велику картину з окремих елементів: музики, світла, простору та людей. Саме ком'юніті є основою фестивалю. Ця спільнота складається з яскравих індивідуальностей — і кожна з них переживає досвід рейву по-своєму.
Ми вирішили сфокусувати увагу на тих, хто створює цей простір своєю присутністю, але лишається наодинці із собою. Тому зняли портрети гостей на вході — за лічені миті до того, як вони розчиняться на танцполах.






















