Український спортсмен першим в світі виконав складний трюк на сноуборді: відео

Український спортсмен з Дніпра Сергій Барковський вперше в історії виконав складний трюк на сноуборді, який отримав назву Backflip-wallride-backflip. Він став переможцем змагань «Дабл Тріпл Snow Fest 2020» в Києві, в номінації «Найкращий трюк», повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на організаторів заходу.

Українські спортсмени стали володарями двох нагород: лижник Олександр Старчевский з Києва зайняв третє місце в категорії Freeski Jib, а Сергій Барковський - за трюк Backflip-Wallride-Backflip. У жіночому заїзді брали участь дві спортсменки - голландка Рашида Олад і українка Віра Горбачова, які розділили перше і друге місце в категоріях Snowboard Air і Snowboard Jib.У заході взяли участь понад 70 спортсменів з 18 країн: США, Канади, Нідерландів, Франції, Швейцарії, Шотландії, Англії, Уельсу, Іспанії, Грузії, Польщі, Чехії, Словаччини, Латвії, Білорусі та інших.

Змагання проходили 19 і 20 грудня в сноупарку, облаштованому під Аркою Дружби Народів. Подія реалізована вдруге в рамках «Громадського бюджету Києва». Призовий фонд заходу склав 10 тисяч євро. Лідерами за кількістю нагород стали голландські, чеські та американські спортсмени.

Нагадаємо, український «Руслан» виконав доставку супутника для компанії SpaceX.